Promocje

Środy z Royalem

Jest taki dzień, w którym nawet największe zmartwienia mogą być łatwo rozwiane. Nie musisz na niego czekać cały rok, ani nawet miesiąc, występuje on bowiem raz w tygodniu i skutecznie pociesza wszystkie złamane serca, zagubione umysły, przegania negatywne emocje i zastępuje je błogim, wyjątkowym lekarstwem na całe zło. Chcesz poznać przepis na to lekarstwo? Dowiesz się o nim czytając poniższy wpis.

Składnik nr 1 – kawa

Dźwięk skapującej kawy z ekspresu kropelka po kropelce… czujesz ten zapach, przyjemnie gorzki smak… i od razu chce się działać! Nie jest to tajemnicą, że niektóre dni ciężko rozpocząć z werwą, a obowiązki czekają. Wtedy właśnie śpieszymy z pomocą naszą aromatyczną kawą, która nie tylko wyśmienicie smakuje, ale też odpowiednio pobudza. To idealne połączenie sprawia, że poranek i cały dzień staje się łatwiejszy. Jednak do pełni szczęścia brakuje jeszcze jednego, istotnego elementu.

Składnik nr 2 – czekoladowy Royal

W naszej bogatej ofercie znajdziecie niezliczoną ilość ciast, ciastek, tortów… słowem – coś dla każdego. Jednak pośród nich jest jeden wyjątkowy tort, zwany królem ich wszystkich, a mianowicie Royal czekoladowy. To zdecydowanie nasz popisowy tort, który bardzo szybko wpada w gusta wielu podniebieniom pozostając niezapomnianym, a to wszystko za sprawą musu z belgijskiej czekolady przełożonego ciemnym biszkoptem i prażynkami. Istna frajda dla prawdziwego czekoladożercy!

Nieważne jaką kawę pijesz. Ważne, że z Royalem

Jak wyglądają Twoje środy? Niezależnie od odpowiedzi, z pewnością mogą być jeszcze lepsze jeśli nas wtedy odwiedzisz! Co tydzień oferujemy Wam prawdziwe rozpieszczenie w postaci doskonałego duo – dowolnej kawy z Royalem czekoladowym w niższej o 10% cenie. Niczym jing&jang, nasz słodki tort jest nierozłączny z pyszną, pobudzającą kawą. Tego po prostu nie można rozdzielić. Doskonale wiemy, że środy potrafią być trudne, lecz nie u nas! Wpadnij do Słodyczy i poczuj weekendowy luz w środku tygodnia.

Dodaj komentarz