Nasza słodka historia sięga 1974 roku, kiedy to jako pierwsza lodziarnia pojawiliśmy się w sercu Olsztyna. Czas, który upłynął od tamtej pory, zmienił w nas niemal wszystko: wystrój, ofertę, otoczenie… Nie zmienił tylko jednego: ogromnej pasji do cukiernictwa, którą wyraźnie czuć w każdym kawałku przyrządzonej przez nas słodkości.

Nasza pasja idzie w parze z odwagą i miłością do tego, co robimy, co pomaga nam stawiać czoła każdemu wyzwaniu i każdy jego detal traktować z największą czułością. Dzięki temu nasze wypieki zdobywają serca i zaufanie coraz to nowych klientów, w tym par, które planują stanąć na ślubnym kobiercu. Z myślą o nich przygotowujemy piękne i wyjątkowe torty weselne: od tradycyjnych po najbardziej ekstrawaganckie.

Nic, co słodkie, nie jest nam obce!

Karmimy Olsztyn od ponad ćwierć wieku, a długi staż pozwolił nam zyskać niezbędne w cukierniczym fachu doświadczenie. Dzięki temu rozwinęliśmy się na wielu słodkich obszarach, łącząc tradycyjne receptury z nowoczesnym smakiem. Razem tworzymy:

Lodziarnię

Mamy własną pracownię lodów rzemieślniczych bazującą na świeżych, naturalnych składnikach, które pozyskujemy od lokalnych dostawców. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji smaków: od najbardziej klasycznych po wyjątkowo oryginalne.

Sprawdź naszą ofertę lodów

Kawiarnię

W naszej kawiarni znajdzie się miejsce dla wszystkich łasuchów! Najmłodsi znajdą u nas przytulny kącik do zabaw, zaś dorośli mają do dyspozycji stoliki, przy których mogą relaksować się, delektując się kawą, słodkościami oraz widokiem tętniącej życiem starówką.

Obejrzyj naszą galerię wnętrz

Pracownię cukierniczą

Towarzyszymy naszym klientom w najważniejszych momentach ich życia. Bazując na najnowszych trendach, przygotowujemy słodką oprawę imprez rodzinnych i okolicznościowych, takich jak chrzest, komunia czy wesele. Zależy nam na tym, aby prezencja i smak naszych słodkich realizacji były zawsze lepsze, niż oczekują tego od nas nasi klienci.

Zapoznaj się z naszą ofertą tortów

Catering dla firm

Wiemy jak osłodzić życie… również to pracownicze, dlatego chętnie podejmujemy się przygotowania cateringu dla firm. Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa, zarówno na małych, jak i dużych eventach. Z naszymi słodkimi przysmakami świętuje się wyśmienicie!

Sprawdź naszą ofertę słodkich stołów